Referencie

Hodiny angličtiny pani Potockej navštevujem približne pol roka. Začínal som od úplného začiatku a po predošlých zlých skúsenostiach s lekciami angličtiny v skupinových kurzoch som potreboval nájsť spôsob, ako by sa mi hodiny prispôsobili. Hneď na prvýkrát som pri hľadaní individuálneho vyučovania natrafil na pani Potockú a som veľmi spokojný. S hodinami sa mi flexibilne prispôsobila a aj vo vyučovaní napredujem podľa svojich predstáv. Ak niekto hľadá priateľský prístup a odbornú výučbu anglického jazyka, pani Potocká je tá správna voľba.

M. Bazala

Súkromné hodiny angličtiny s Janette navštevujem už skoro polroka. Angličtinu potrebujem mať na dobrej komunikačnej úrovni kvôli práci, ale aj z dôvodu, že rada cestujem. Celkový štýl výučby mi veľmi vyhovuje. Janette má skvelý individuálny prístup, vie presne určiť, akým smerom sa treba uberať pri každom jednotlivcovi. Vďaka skvelej postupnosti, ktorou vie Janette vyskladať naše hodiny angličtiny, sa mi neustále zväčšuje slovná zásoba, nehovoriac o výraznom zlepšení sa v konverzácii. Janette je veľmi profesionálna a priateľská. Odporúčam ju komukoľvek, bez ohľadu na to, na akej znalostnej úrovni v angličtine sa nachádza.

Diana M.

K lektorke Janette chodím už druhý rok. S prístupom som veľmi spokojná, je flexibilná a keď mi dátum výučby nevyhovoval, ochotne našla iný vhodný termín. Na angličtinu som začala chodiť, aby som si opäť obnovila tento jazyk, ktorý v práci potrebujem. Na hodinu je vždy pripravená a priebeh hodiny plynulý. Ďakujem pekne za jej trpezlivosť a milý prístup.

Zuzana T.

Súkromné hodiny doučovania p. Potockej som navštevovala 1 a pol roka. Pozitívne hodnotím pomoc pri výbere literatúry a jej odporúčanie na základe zhodnotenia úrovne jazykových znalostí. Taktiež spestrenie hodín novými materiálmi z časopisov a rôznej inej literatúry a internetu. Hodiny boli venované čítaniu, počúvaniu a taktiež aktívnej komunikácii. Taktiež kladne hodnotím po prebratých hodinách čas venovaný opakovaniu a testom, ochotu v prípade dodatočných otázok venovať sa im navyše. Priateľský prístup, možnosť si naplánovať termíny hodín podľa individuálnych potrieb, poprípade možnosť ich prekladu v prípade ak nebolo možné sa z určitých dôvodov dostaviť.

L. Šinková

Pani Janette Potocká ma učila angličtinu vyše roka počas môjho pôsobenia v EXIMBANKE SR, kde som pracoval na pozícii námestníka generálneho riaditeľa. Prebrali sme spolu študentskú knihu Headway Pre-Intermediate. Jednotlivé výučbové hodiny boli zrozumiteľné, lektorka bola na výuku pripravená a vhodne ju doplnila o vlastné anglické texty. S výučbou angličtiny som bol veľmi spokojný a pani Janette Potockú odporúčam ako lektorku pre výučbu anglického jazyka aj iným študentom.

Ing. Jozef Gašparík

Bol som v angličtine "večný začiatočník", preto som sa rozhodol niečo s tým spravit. Kurzy v jazykových školách mi nevyhovovali z dvoch dôvodov. Prvý bol ten, že mám čas skôr ráno a väčšina kurzov sa koná poobede. Druhý dôvod bola potreba individuálneho prístupu, aby som sa dostal zo začarovaného kruhu večného začiatočníka. Toto všetko som na hodinách s Janette našiel.

Michal, podnikateľ Bratislava

Janette mi pomáhala s prípravou na 4 mesačnú pracovnú stáž na Malte. Dokázala ma pripraviť na výberový pohovor a pomohla mi spraviť výrazný pokrok v anglickej konverzácii. Vysoko hodnotím flexibilitu, dynamickosť hodín a trpezlivosť. Vždy bola na hodiny pripravená a kedykoľvek ochotná prispôsobiť hodinu podľa mojich predstáv. Tešila som sa na lekcie, ktoré ubehli veľmi rýchlo. Nemusela som si zakupovať žiadne učebnice, pretože všetky potrebné materiály mi vždy poskytla. Môžem len odporučiť ďalším študentom angličtiny.

Daniela, študentka

Slečna Potocká má bohaté skúsenosti z oblasti školstva. Oceňujem, že má ozajstný záujem niečo naučiť, jej profesionalitu, ale hlavne jej trpezlivosť, ktorú pri mojom laxnom prístupe ku štúdiu so mnou má. Myslím, že za tú dobu čo ju navštevujem, som sa v AJ výrazne zlepšil....

Martin K., elektrikár

Potom, čo som sa rozhodol, že musím niečo zásadné spraviť s mojou nešťastnou angličtinou, aby som zlepšil svoje možnosti na pracovnom trhu, začal som na internete preskúmavať možnosti pravidelného vzdelávania sa. Zaujala ma ponuka Janette a môžem konštatovať, že som mal šťastie. Na angličtinu k nej chodím od začiatku roka a teraz, takmer po pol roku si trúfam poznamenať, že pociťujem výrazné zlepšenie. Najviac sa mi páči, že zakaždým preberáme inú tému, na ktorej sa dohodneme a doma si vopred rozšírim príslušnú slovnú zásobu. Angličtina ma začala konečne baviť!

L. Berka - vedúci strediska environmentu

S hodinami anglického jazyka som spokojná, pomáhajú mi odburávať stres z rozprávania. Vyučujúca volí rôzne spôsoby priebehu hodiny, čítanie, počúvanie s porozumením, gramatiku a konverzáciu. Hodiny navštevujem už jeden rok a odporúčam ich každému, kto má problémy s učením jazyka.

Janka