Lektorka

Som kvalifikovaná lektorka anglického jazyka a výučbe sa venujem od roku 2004. Mám ukončenú Pedagogickú fakultu UK v Bratislave a štátnu jazykovú skúšku všeobecnú C1 a prekladateľskú C2.

Po maturite na gymnáziu, kde sa angličtina stala mojím veľkým hobby, som sa rozhodla odísť na Malorku, kde som strávila 1 rok. Tam som pracovala aj navštevovala jazykové kurzy a nadobudla komunikatívnu úroveň anglického jazyka. Počas štúdia na vysokej škole som okrem iných brigád vyučovala angličtinu v materskej škole.

Po štátniciach som 8 mesiacov strávila ako au-pair v Anglicku. Keď som sa vrátila, zamestnala som sa na strednej škole, kde som začala vyučovať angličtinu v roku 2004. Potom som učila na základnej škole, vo firme (jednotlivcov a skupiny) a súkromne som doučovala.

V roku 2008 som odišla pracovať do Írska na 8 mesiacov. Po príchode z Írska som sa vrátila na základnú školu a popri tom sa venovala doučovaniu.

Od roku 2012 pôsobím ako lektorka so živnostenským oprávnením a vyučujem prevažne individuálnych klientov u mňa doma (home office), alebo cez Skype, venujem sa výučbe detí v materských školách, letnom tábore a ponúkam výučbu angličtiny pre firmy a spoločnosti.